Сільський голова Іванівської сільської ради

Макогон Світлана Миколаївна

Народилася 30 листопада 1968 року в селі Маломихайлівка Покровського району Дніпропетровської області, громадянка України.

В 1976 році пішла до Просянської середньої школи, яку закінчила в 1986 році

З вересня 1986 по липень 1987 року навчалася в Дніпропетровському професійно-технічному училищі, де здобула спеціальність секретар-друкарка

З липня 1987р. працювала на Дніпропетровському «Південному машинобудівному заводі» в конструкторському бюро «Южное» - машиністкою 2 категорії

З листопада 1987 року по травень 1988 року свою трудову діяльність продовжила на посаді помічника вихователя в дитячому садку Просянського елеватора Покровського району Дніпропетровської області.

З липня 1988 по червень 1990 року працювала на посаді помічника вихователя в дитячому садку с.Прогрес Красноармійського району Донецької області.

З 1990 по 1992 рік тимчасово безробітна.

З березня 1992 року по 1995 рік працювала на посаді помічника вихователя, кухаря, завгоспа в Лозоватському дитячому садку Красноармійського району Донецької області.

В березня 2001 року по переводу прийнята на посаду бухгалтера централізованої бухгалтерії Іванівської сільської ради, а з січня 2003 року на конкурсній основі призначена на посаду спеціаліста ІІ категорії. В січні 2003 року прийняла Присягу посадової особи місцевого самоврядування, присвоєно 7 категорія 15 ранг державного службовця.

З квітня 2006 року обрана секретарем Іванівської сільської ради.

З листопада 2010 року – Іванівський сільський голова. На цій посаді працюю  на теперішній час.

Безпартійна. Заміжня.

Чоловік – Макогон Сергій Дмитрович, 1964 року народження, працює оператором дефектоскопного візка в Красноармійській дистанції колії

Донька – Пилипенко Юлія Сергіївна, 1988 року народження.

Донька  - Безрук Інна Сергіївна, 1991 року народження.

Ні я, ні моя родина судимостей не маємо.