Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Іванівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04343091) був реорганізований і увійшов до складу Гродівської громади

Секретар Іванівської сільської ради

Дика Олена Володимирівна

Народилась 7 березня 1972 року в с-щі Желанне Ясинуватського району Донецької області, громадянка України.

В 1979 році пішла до Желаннівської восьмирічної школи, яку закінчила в 1987 році

З вересня 1987 по червень 1990 року навчалася в Слов’янському радгоспі-технікумі по спеціальності «Бухгалтерський облік в сільськогосподарському виробництві», присвоєна кваліфікація – бухгалтер.

З серпня 1990 по грудень 1991 рік була прийнята в Держплемзавод «Більшовик» бухгалтером ферми.

З січня 1992 по серпень 1996 року працювала штукатуром 2 розряду в шахтобудівному управлінні №1 тресту «Красноармійськшахтобуд».

З вересня 1996 по вересень 1997 року працювала в Іванівському дитячому садку завідуючою господарством.

З вересня 1997 по переводу прийнята на посаду бухгалтера централізованої бухгалтерії Іванівської сільської ради, а з лютого 2001 року переведена на посаду головного бухгалтера цієї ж бухгалтерії.

З січня 2003 року призначена головним бухгалтером Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Красноармійської райради Донецької області.

В листопаді 2010 року обрана секретарем Іванівської сільської ради. На цій посаді працюю  на теперішній час. Безпартійна. Заміжня.

Чоловік – Дикий Анатолій Вікторович, 1969 року народження, працює прохідником ДП «Селидіввугілля» ОП шахта «1/3 Новогродівська»

Син – Дикий Максим Анатолійович, 1990 року народження.

Донька  - Мартинова Оксана Анатоліївна, 1993 року народження.

Ні я, ні моя родина судимостей не маємо.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування